ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Под Одессой протестуют моряки: они перекрыли трассу на Киев
25.01.2021 / Газета: Сегодня / № s / Тираж: 76109

Участники акции хотят встречи с губернатором области

В Одессе моряки вышли на акции протеста против коррупции в сфере дипломирования моряков. Трассу Киев – Одесса перекрыли.

Об этом сообщает 048.ua.

По словам организатора акции Кристины Король, сейчас моряк не может получить ни один документ без взятки.

Всего в акции участвует около 100 человек. На месте находятся много журналистов и правоохранители. Митингующие хотят, чтобы на акцию приехал губернатор Одесской области.

На улице идет дождь, плакаты намокли, участники протеста держат в руках тельняшки и скандируют «Моряк не банкомат!»

Также известно, что подобные акции проходят в Одессе, Киеве, Херсоне, Николаеве, Измаиле, Мариуполе и Очакове.

Инициатором выступает ОО «Украинское объединение моряков». К ним также присоединятся представители Портофлота, которым, по словам организации, также не дают получить необходимые документы и устроили массовые увольнения.

Автор: Татьяна Очеретяная

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.022