![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Будуть носити з гордістю
30.03.2021 / Газета: Вечірня Одеса / № 35(11025) / Тираж: 10407
У Військової академії — новий нарукавний знак. Він виготовлений у вигляді іспанського геральдичного щита, знак розсічений та перетнутий на чотири частини відповідно до чотирьох факультетів вишу: червоний (марун) вказує на факультет підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ, сіро-сталевий — на факультет підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, два синіх по діагоналі — два факультети: підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення й ракетно-артилерійського озброєння. У центрі нарукавного знака — червоний щиток з якорем «Кішка» з чотирма лапами вказує на місце розташування Військової академії в місті Одесі. За цим щитком схрещені смолоскип з мечем. Смолоскип є загальновживаним символом знань та навчальних закладів, а меч — вказує на належність Військової академії (м. Одеса) до Сухопутних військ Збройних Сил України. Віднині усі військовослужбовці славетного вишу з гордістю носитимуть новий нарукавний знак, як символ належності до могутнього монолітного колективу легендарного закладу — Військової академії (м. Одеса). Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011 |