ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



З ПОРАДАМИ І КРАЩИМИ ПРАКТИКАМИ
15.05.2021 / Газета: Чорноморські новини / № 37-38(22256-22257) / Тираж: 8525

Посібник «Місцевий економічний розвиток у територіальних громадах: корисні поради та кращі практики», інформує офіційний сайт Одеської ОДА, розроблений Програмою USAID DOBRE і призначений для представників місцевої влади, бізнесу та мешканців громад, які хочуть створити сприятливе економічне середовище на своїй території.

«З цим посібником мають детально ознайомитися всі голови громад, адже він містить набір інструментів, що допоможе готувати якісні проєкти й отримувати державну підтримку для їх реалізації. Місцевий економічний розвиток — наразі питання номер один у порядку денному діяльності місцевого самоврядування. Йдеться про інфраструктуру для бізнесу, ефективне управління ресурсами, місцевими податками та зборами, контроль за їх сплатою та надходженнями з різних джерел до місцевого бюджету», — вважає заступник міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

Завантажити посібник можна за посиланням: https://bit.ly/3gRmwdI.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012