ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
ЛИШЕ ДЛЯ НАДКРИТИЧНИХ ВИПАДКІВ
02.10.2021 / Газета: Чорноморські новини / № 78-79(22297-22298) / Тираж: 8525

Facebook спільно з Мінцифрою та Нацполіцією запускають систему сповіщення про зникнення дітей AMBER Alert. Україна стала 25-ю країною світу, де діятиме така система в соціальній мережі.

Застосовуватимуть її у виняткових випадках. У нашій країні такий механізм працюватиме на платформі соціальної мережі Facebook. Проєкт зв’яже вітчизняних правоохоронців зі спеціальною командою сервісу, яка займається безпековими питаннями (це глобальна команда, що працює 24/7).

Голова Національної поліції України Ігор Клименко пояснив, що сервіс AMBER Alert надсилатиме повідомлення у Facebook тільки тим користувачам, які перебувають у зоні пошуку зниклого неповнолітнього. AMBER Alert не застосовується на території всієї країни, а лише там, де є люди, які можуть щось бачити або поділитися важливою інформацією. Якщо, наприклад, сталося викрадення дитини в Києві, то AMBER Alert не покажуть у Львові — зону і радіус пошуку буде визначено поліцією, де саме знаходяться користувачі, щоби показати їм це сповіщення.

Йдеться не просто про зникнення дитини, а про випадок, який оцінений Національною поліцією як такий, що має найвищий ступінь загрози.

Після запуску на платформі Facebook такого сповіщення у стрічці новин користувачі, котрі знаходяться у визначеній поліцією зоні пошуку, бачитимуть повідомлення з інформацією, що допоможе знайти дитину, ідентифікувати викрадача; інформацію з обставинами викрадення, контактні номери місцевого відділення поліції чи Національної поліції.

«Це момент об’єднання зусиль поліції і всієї Facebook-спільноти заради однієї мети — врятувати дитину від можливої небезпеки», — зазначив Ігор Клименко.

Сповіщення включатимуть інформацію про те, за яких обставин зникла дитина, особливі прикмети, фото тощо. Пости від сервісу AMBER Alert буде видно у Facebook-стрічці.

Якщо користувач не бачив розшукуваного, то все одно може допомогти — поширити повідомлення серед своїх друзів і знайомих. За наявності інформації, яка може допомогти у пошуках, слід звертатися за вказаними в пості телефонами або на оперативну лінію поліції 102.

Назва AMBER Alert пішла від імені дівчинки Ембер Хагерман. У 9-річному віці в штаті Техас (США) її викрали та вбили. Це сталося в 1996-у. Alert перекладається як «тривога» й «оповіщення».

AMBER Alert — це про технічне підсилення діяльності пошукових команд, які займаються пошуком викрадених дітей, для того, щоб якомога більше людей побачили цю інформацію і могли повідомити важливі деталі, аби знайти дитину якомога швидше.

У поліції сподіваються, що небайдужі українці не ігноруватимуть такі повідомлення, адже трапляються ситуації, де значуща кожна хвилина.

Автор: -

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
БИТВИ ЗАБУТОЇ ВІЙНИ. НАВІЩО КИТАЮ ЗНАДОБИЛОСЯ ЗГАДУВАТИ ПРО ПЕРЕМОГИ 70-РІЧНОЇ ДАВНОСТІ
Не тільки Росія активно використовує мову кіно для державної пропаганди

В Одесі з'явилася скульптура #Лелеченьки
15 жовтня в Одесі в дендропарку Перемоги відбулося відкриття скульптури #Лелеченьки – колаборації ДТЕК Одеські електричні мережі та сучасного українського художника Леся Панчишина.

Последние мониторинги:
00:00 26.10.2021 / Вечерняя Одесса
00:00 26.10.2021 / Вечерняя Одесса
00:00 26.10.2021 / Вечерняя Одесса
00:00 26.10.2021 / Вечерняя Одесса
00:00 26.10.2021 / Вечерняя Одесса


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.053