ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Забезпечити безперебійні поставки медичного кисню
25.11.2021 / Газета: Вечірня Одеса / № 132-133(11122-11123) / Тираж: 10407

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький разом зі своїм першим заступником Борисом Волошенковим провів робочу зустріч з генеральним директором ПрАТ «Лінде Газ Україна» Дмитром Бебешком.

Важливість цієї зустрічі обумовлена тим, що на сьогодні ПрАТ «Лінде Газ Україна» представляє на ринку України провідну світову компанію у сфері виробництва промислових газів та інжинірингу «Linde Group». Промислові гази компанії Linde використовуються для виконання спеціальних завдань у всіх галузях промисловості: у металообробці та металургії, хімічній промисловості та енергетиці, у харчовій промисловості та для охорони навколишнього середовища, при виробництві скла та електронного обладнання, у будівництві, для виробництва гуми та пластику, у медицині, а також під час проведення наукових досліджень.

Під час зустрічі голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький обговорив з генеральним директором ПрАТ «Лінде Газ Україна» Дмитром Бебешком питання забезпечення зазначеною компанією безперебійних поставок медичного кисню до Одеського регіону для забезпечення функціонування медичних установ, що забезпечують лікування хворих на COVID-19.

Також досягнуто домовленості про монтаж двох 30-тонних ємкостей на території Одеської обласної клінічної лікарні та Центру екстреної медичної допомоги для зберігання та використання медичного кисню.

Варто відзначити, що ємкість, яку встановлять в Центрі екстреної медичної допомоги, планується використовувати як резервний резервуар, який зможе забезпечити добову потребу медичних установ Одеської області на піку споживання кисню.

Автор: -

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011