ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Сергій Гриневецький вручив ключі від пожежно-рятувальної техніки підрозділам ГУ ДСНС України в Одеській області
25.11.2021 / Газета: Вечерняя Одесса / № 132-133(11122-11123) / Тираж: 10407

В рамках реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій і для того, щоб покращити умови несення служби українських рятувальників та загалом підвищити ефективність функціонування сил цивільного захисту в Україні, в ДСНС триває технічне переоснащення підрозділів новою сучасною технікою.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький вручив представникам підрозділів Головного управління ДСНС в Одеській області ключі від нової техніки для Одеського регіону. Автопарки пожежних підрозділів поповнились трьома пожежними автоцистернами та спеціальною аварійно-рятувальною машиною середнього типу.

«Хочу привітати одеських рятувальників з оновленням складу сучасної техніки, побажати, щоб вона використовувалась тільки за призначенням і не дуже часто. Зрозуміло, що в глобальних умовах енергетичної кризи у вас значно більше роботи, і ми це відчуваємо по тим оперативним довідкам, які отримуємо щодня. Я хочу, щоб ця техніка була не тільки надійною, а й ефективно обслуговувалась і використовувалась на території не тільки нашого міста, а й по всій області. Тому було прийнято рішення і голови обласної адміністрації, і голови обласної ради, і начальника Управління рівномірно розподіляти техніку, яка надходить до Одеського регіону.

Дуже приємно, що Головне управління з надзвичайних ситуацій активно включилось у транскордонне співробітництво, враховуючи те, що з листопада Україна очолила Європейську Дунайську комісію, і на нас лежить висока відповідальність за ті проєкти, які ми маємо реалізувати за цей рік», — сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

«За кошти державного бюджету придбано три пожежні автоцистерни. В рамках Грантового СОФТ Проєкту «Спільне реагування на надзвичайні ситуації навколо Дунаю — JERAD», який фінансується Європейським Союзом в рамках Спільної операційної програми Румунія — Україна 2014—2020, Головним управлінням за кошти Європейського Союзу придбано спеціалізований транспортний засіб — спеціально аварійно-рятувальну машину середнього типу (САРМ-С), яка призначена для проведення аварійно-рятувальних робіт на воді в рамках транскордонного співробітництва та інших невідкладних робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій і подій», — сказав начальник Головного управління ДСНС України в Одеській області полковник служби цивільного захисту Вадим Шулюк.

Автор: -

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ТРЕТІ ВИБОРИ ДО ПАРЛАМЕНТУ — ПРО ПЕРІОД ПОЛІТИЧНОЇ ТУРБУЛЕНТНОСТІ У БОЛГАРІЇ
Про підсумки президентських виборів у Болгарії та результати третіх виборів до Парламенту Болгарії за 2021 рік

Українська мова у просторі національної культури: нові видання з мовознавства в Одеській національній науковій бібліотеці
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці з 5 по 12 листопада проходить Тиждень мови, під час якого відбувається низка заходів: відкриття книжкової виставки «Мови велич і краса», on-line лекція мовознавця й мистецтвознавця Володимира Островського «Барокові наголоси в українській мові», а 9 листопада у головному читальному залі – Всеукраїнський диктант національної єдності.

Последние мониторинги:
00:00 25.11.2021 / Вечерняя Одесса
00:00 25.11.2021 / Вечерняя Одесса
00:00 25.11.2021 / Вечерняя Одесса
00:00 25.11.2021 / Вечерняя Одесса
00:00 25.11.2021 / Вечерняя Одесса


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.075