ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Створити умови для ефективного використання можливостей Одеського регіону
30.11.2021 / Газета: Вечірня Одеса / № 134(11124) / Тираж: 10407

Голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь у відкритому діалозі на тему «Розвиток людського потенціалу і нова інфраструктура. Як створити умови для ефективного використання можливостей Одеського регіону?», який відбувся в Агенції регіонального розвитку Одеської області.

Головна мета зустрічі — розкриття інвестиційного потенціалу Одеської області, залучення українського та світового досвіду із впровадження інноваційних технологій і пошук нових проєктів для комплексного розвитку Одеського регіону.

«Рік тому мені вдалось сформувати команду обласної державної адміністрації і розпочати реалізацію цілей, які ми поставили перед собою — створити в Одесі і Одеській області не просто інвестиційний майданчик для залучення інвестицій, а такий, що стане конкурентоспроможним, і наша продукція стане цікавою для усього світу, адже матиме високий рівень виробництва і високу якість. І саме ІТ-технології, сучасна фінансова і банківська системи мають цьому сприяти», — сказав голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Один з таких кроків — це створення Агенції регіонального розвитку як майданчика для обговорення стратегії розвитку територій і залучення усіх можливостей, починаючи від територіальних громад і закінчуючи Міжнародним валютним фондом і Європейським банком реконструкції та розвитку.

«Всі ті, хто вболіває за розвиток нашого регіону і України, мають уважно почитати Указ Президента від 2 червня № 225 про Стратегію людського розвитку, яка прийнята рішенням Ради національної безпеки і оборони та введена в дію Указом Президента. Основні її компоненти — це демографія, екологія, здоров’я, освіта, культура. І від цих базових речей й формується надалі економіка, громадянське суспільство, конкурентоспроможність, обороноздатність», — відзначив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Відверта і стильна Лєра Мандзюк 24 травня вразить Одесу яскравим «Культурним стендапом»
24 травня о 18.00 у філармонії презентує «Культурний стендап» — нову вражаючу концертну програму, яка подарує всім незабутні години позитиву, спілкування, блискучої імпровізації та найяскравіших вражень.

Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013