ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
ШКІЛЬНІ ВОЛОНТЕРИ ІЗ ТРОЇЦЬКОГО
07.01.2022 / Газета: Чорноморські новини / № 1-2(22324-22325) / Тираж: 8525

Упродовж грудня учні, їхні батьки і вчителі Троїцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. Любашівської селищної ради проводили благодійну акцію «Ниточка тепла для солдата Операції об’єднаних сил».

Теплі шкарпетки, фрукти, домашнє печиво, варення, чай і новорічні подарунки шкільні волонтери доправили пораненим бійцям в Одеський військово-медичний клінічний центр Південного регіону. Це вже всьоме за період російсько-української війни напередодні новорічно-різдвяних свят вони провідують з вітаннями захисників нашої держави.

У нинішню благодійну подорож до шпиталю спорядилися Дід Мороз (Едуард Федосєєв), Снігуронька (Альвіна Писарівська), Зимонька-Зима (Уляна Дудник), шкільний фотограф і звукорежисер Дарина Киливник разом з незмінним керівником волонтерського загону, заступницею директора Троїцької ЗОШ з навчально-виховної роботи Тетяною Тягай.

Зустріч школярів із захисниками видалася напрочуд хвилюючою. То був вихідний день, тож у медзакладі залишилися важкопоранені бійці й ті, яким далеко до рідної домівки. Пацієнти дуже зраділи новорічному візиту гостей, а ті з приємністю і цікавістю знайомилися з воїнами, які розповіли про ратну службу. Супроводжувала делегацію т.в.о. начальника групи морально-психологічного забезпечення лейтенант Інна Оверчук.

— Особливо нас вразила палата із зовсім молоденькими військовослужбовицями. Ми побачили на ліжках захисниць з важкими пораненнями і травмами, отриманими на передовій. Їм би бігати на побачення, бавити діточок, готуватися з коханими до зустрічі Нового року, а вони тут, у шпиталі лікують рани, завдані жорстоким ворогом, — поділилася враженнями Тетяна Тягай. — Наш народ нездоланний. Я впевнена, що світ врятує від жорстокості, байдужості, черствості саме почуття милосердя та великої любові до людей і Батьківщини.

Традиційно привітали школярі й медичний персонал приймального відділення, лікарів та медичних сестер травматології і хірургії. Вручили їм вітальну листівку, солодощі та запросили до новорічного таночка.

Пацієнти шпиталю висловили щиру вдячність школярам за концерт, новорічні привітання і подарунки. А на адресу колективу Троїцької школи надійшла подяка від командування та медичного персоналу Одеського військово-медичного клінічного центру за подароване новорічне свято як українським захисникам, які перебувають на стаціонарному лікуванні, так і медикам, які роблять усе можливе задля відновлення здоров’я наших воїнів.

Автор: Юрій ФЕДОРЧУК. Любашівська територіальна громада.

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ТУРЦИЮ НЕ МОЖЕТ НЕ ВОЛНОВАТЬ СИТУАЦИЯ НА ЧЕРНОМ МОРЕ — эксперт
Интервью Eurasia Diary с экспертом Национального института стратегических исследований (Украина) Артемом Филипенко

Парижcкие выставки: коллекция Морозовых и Musée Marmottan Monet
Конец 2021 — начало 2022 года ознаменовалось проведением в Париже уникальных художественных выставок. О наиболее впечатляющих рассказывает побывавшая на них корреспондент ИА «Контекст-Причорноморье».

Последние мониторинги:
00:00 26.01.2022 / Одесская жизнь
00:00 26.01.2022 / Одесская жизнь
00:00 26.01.2022 / Одесская жизнь
00:00 26.01.2022 / Одесская жизнь
00:00 20.01.2022 / Вечерняя Одесса


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.030