ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Одним голосом проти Москви
20.01.2022 / Газета: Чорноморські новини / № 5-6(22328-22329) / Тираж: 8525

Учора, 19 січня, в Україні побував державний секретар США Ентоні Блінкен. Мета його візиту — підтвердження підтримки українського народу на тлі російської агресії, обговорення тижня дипломатії з Російською Федерацією, який минув, та майбутньої (21 січня) зустрічі у Женеві з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим, повідомляє «Укрінформ».

На початку зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським високий гість підкреслив: «Київ, вочевидь, нині є найпопулярнішим пунктом призначення у всьому світі».

Держсекретар США відзначив, що наразі близько 100 тисяч російських військових розміщені на українсько-російському кордоні й це — «безпрецедентна загроза Україні». І додав, що приїхав в Україну на прохання президента Джо Байдена підтвердити підтримку американської сторони українському народові. Водночас наголосив, що «зараз, як ніколи, усе залежить від українців, і ні від кого іншого, вирішити своє майбутнє, майбутнє своєї країни».

Щодо стосунків з Росією, то, за словами Ентоні Блінкена, «ми чітко висловили преференцію тому, щоби знайти дипломатичне вирішення конфлікту, аби забезпечити деескалацію ситуації. Ми робимо все, що ми можемо зробити у цьому сенсі. Крім того, ми сказали Москві чітко, що якщо вони оберуть агресію проти України, то агресія матиме серйо-зні наслідки, які будуть висловлені не тільки з боку США, а й від Європи та інших країн світу».

Держсекретар США зазначив, що зустрічі в Києві (19 січня) і в Берліні (20 січна) з європейськими партнерами забезпечать те, «щоб ми говорили одним голосом, виступали з однієї позиції проти Москви».

«Наша сила залежить від нашої єдності. Мета Росії — посіяти розкол між нашими країнами — втілюється вже багато років, і ми не можемо дозволити їй цього досягти. Отже, наш меседж — це меседж всім політичним лідерам, українцям, народові: ми повинні з вами спільно діяти, продовжити цю єдність і посилити її, тому що вона найважливіша на даний момент, зокрема, коли бачимо агресію з боку Росії», — наголосив держсекретар США.

Автор: -

Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние мониторинги:
00:00 12.05.2022 / Вечерняя Одесса
00:00 12.05.2022 / Вечерняя Одесса
00:00 12.05.2022 / Вечерняя Одесса
00:00 12.05.2022 / Вечерняя Одесса
00:00 12.05.2022 / Вечерняя Одесса


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.027