ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Іванівський міст: коли почнеться реконструкція?
26.01.2022 / Газета: Одесская жизнь / № 4 / Тираж: 22070

Роботи з реконструкції Іванівського мосту розпочнуться не раніше осені. Справа в тому, що спочатку навзамін місту потрібен альтернативний проїзд на час закриття шляхопроводу.

Ще навесні 2021 року чиновники анонсували будівництво нової дороги «Овідіопольська дуга» — разом із вулицею Просьолочною вона з’єднає Овідіопольську дорогу та Дальницьке шосе і стане заміною Іванівському мосту. Її мали побудувати наприкінці літа 2021-го, але роботи навіть не розпочали.

Як з’ясувалося на засіданні транспортної комісії у міськраді, проект уже готовий. Проте виявилося, що така назва, як «Овідіопольська дуга», у місті вже є у районі «Двох стовпів».

«Довелося змінити назву, доопрацювати проект. Коли на сесії буде ухвалено рішення, ми зможемо отримати дозвіл від архітектури. Сесію заплановано на 9 лютого, після чого потрібно ще два тижні на експертизу», — розповіли на засіданні комісії.

Потім чиновники планують оголосити торги з пошуку підрядника, на що піде ще близько двох із половиною місяців. Почати будівництво нової дороги зможуть не раніше літа і витратять іще 2-3 місяці. Лише після цього зможуть розпочати реконструкцію Іванівського мосту. Залишається сподіватися, що аварійний шляхопровід за цей час не завалиться.

Нова дорога коштуватиме бюджету 40 мільйонів гривень. На її проект витратили вже близько мільйона.

А оновлення самого Іванівського мосту оцінили у космічні 1 мільярд 629 мільйонів 123 тисячі гривень. Наразі міськрада шукає підрядників.

Раніше ми розповідали про те, яким буде Іванівський шляхопровід в Одесі.

Автор: Татьяна Сярова

Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние мониторинги:
00:00 12.05.2022 / Вечерняя Одесса
00:00 12.05.2022 / Вечерняя Одесса
00:00 12.05.2022 / Вечерняя Одесса
00:00 12.05.2022 / Вечерняя Одесса
00:00 12.05.2022 / Вечерняя Одесса


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.028