![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Ми мусимо вистояти!
10.03.2022 / Газета: Чорноморські новини / № 18(22341) / Тираж: 8525
Воєнна армада, яка присунула з московії й навіки змінила наше життя, внесла корективи у все: у наш побут, у наші плани, в нашу можливість робити те, що робили до… До війни. Змінився й алгоритм роботи друкованих ЗМІ. Передусім — через порушену логістику, тобто доставку газет передплатникам. У зв’язку з цим ми змушені були перейти на онлайн-випуски «Чорноморських новин», розміщуючи матеріали на нашому сайті https://chornomorka.com, який запрошуємо всіх, хто має таку змогу відвідувати регулярно. Нині ж у співпраці з нашими партнерами — видавництвом «Чорномор’я» та Одеською дирекцією «Укрпошти» — пропонуємо вам друкований варіант газети. Сподіваємося, що ви отримаєте її у найближчі дні. Ми точно знаємо, що кожен передплатник «Чорноморських новин» — наш перевірений, загартований труднощами друг. І кожен з вас розуміє, наскільки переламний момент історії переживає нині Україна. Все буде — Україна! Ми неодмінно переможемо! Так, ціна перемоги буде дуже важкою. Але що вдієш — мусимо раз і назавжди поставити крапку з цим непорозумінням — Москвою, що постала на кістках давніх племен і в усі часи нищила народи, називаючи себе старшим братом. Мусимо самі. Так, з допомогою (ми знаємо, що запізнілою, але хоч тепер) від наших друзів і партнерів з усіх куточків планети, так, зі співчуттями і черговими обіцянками перспектив… Мусимо розуміти: ми маємо перемогти! Бо іншого шансу вижити в нас уже нема. Разом — до перемоги. Переможемо! І точно повернемося до регулярного виходу паперового варіанту «Чорноморки»! Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам! Автор: -
|
Пошук:
![]() Вікторія Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні моніторинги:
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.018 |