ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 




Джо Байден: Дії путіна в Україні — це геноцид
14.04.2022 / Газета: Чорноморські новини / № 27-28(22350-22351) / Тираж: 8525

Президент США Джо Байден назвав дії путіна та його сил в Україні геноцидом, і доказів цьому, за його словами, стає дедалі більше. Цю заяву він озвучив у вівторок під час поїздки до штату Айова.

«Ваш сімейний бюджет, ваша здатність заправляти свій бак — це все не повинно залежати від того, чи оголосить диктатор війну і вчинить геноцид за пів світу звідси», — сказав Байден у розмові з жителями містечка Менло.

Пізніше у розмові з журналістами в Де-Мойні президент США пояснив: «Я назвав це геноцидом, бо стає дедалі зрозумілішим, що путін просто намагається знищити навіть ідею бути українцем».

Президент України Володимир Зеленський подякував американському лідеру за визнання злочинів путінського режиму геноцидом: «Справжні слова справжнього лідера, президента Сполучених Штатів. Називати речі своїми іменами важливо, щоби протистояти злу».

Він також висловив вдячність США за допомогу та наголосив, що Україні терміново потрібна більш важка зброя, щоби запобігти подальшим звірствам росії.

Автор: -

Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Одеські музиканти під час ракетних атак записали україномовний сингл
Українські музиканти, залишаючись у рідній Одесі, презентували світові новий реліз-триплет. Співачка Людмила Мазур разом із саундпродюсером PlusStepper робили запис власного синглу Richka «Річка» під час сирен повітряної тривоги та гучних вибухів по всій країні. «І це символічно. Адже сила духу нашого народу та світла душа української пісні перемагають агресію» — надсилають музиканти свій меседж. Peace and Love є головним лейтмотивом реггі Reggae і Dub музики, у стилістиці якої працюють музиканти з Одеси. А концепція миру і любові і є тим вектором, що наразі так потрібен кожному.

Последние мониторинги:
00:00 30.06.2022 / Вечерняя Одесса
00:00 30.06.2022 / Вечерняя Одесса
00:00 30.06.2022 / Вечерняя Одесса
00:00 30.06.2022 / Вечерняя Одесса
00:00 30.06.2022 / Вечерняя Одесса


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.031