ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
З наслідками стихії успішно впоралися
07.12.2023 / Газета: Вечерняя Одесса / № 97-98(11337-11338) / Тираж: 10407

Останні тижні осені, мабуть, запам’ятаються кожному мешканцю Одещини. Буревій та крижана завірюха, шквальний вітер, який трощив на своєму шляху дерева та дахи, металеві конструкції та лінії електромереж.

Потужний удар стихії в перших рядах зустрічали та прийняли на себе працівники комунальної сфери міста та області.

Дуже приємно, що одним з таких трудових колективів комунальників, що успішно впорався з наслідками стихії, виявився дружній колектив керуючої компанії «Сервіс Плюс» — лауреат «вечіркінського» конкурсу «Люди справи» пам’яті Б. Ф. Дерев’янка.

У передчас зими підприємством було закуплено та розміщено на ділянках обслуговування 200 тонн піщано-сольової суміші для безпеки руху під час ожеледиці, інвентар для розчищення і прибирання снігу. Заздалегідь були укладені договори на роботу спецтехніки: тракторів та висотних маніпуляторів.

Вже зранку після нічної негоди в повному складі комунальники вийшли на підпорядковані території. Фахівці з комплексного прибирання розчищали виходи з під’їздів, тротуари, зупинкові комплекси.

На території, яку обслуговує керуюча компанія, внаслідок стихії було повалено 99 великих гілок та дерев. 67 з них було розпилено та підготовлено під вивіз силами колективу, розпил інших досі триває.У ліквідації наслідків було задіяно близько 200 фахівців із комплексного прибирання.

Разом з людьми працювала і висотна спецтехніка: вишка та кран-маніпулятор, оскільки декілька дерев вітром було покладено прямо на будинки.

— Ми не мали іншого рішення, окрім одного — одразу максимально включитись в процес прибирання, забезпечити безпеку життю і руху мешканців, надати можливість проїзду спецтранспорту, щоб люди в разі необхідності могли отримати допомогу медиків, пожежників, тощо, — зазначив голова підприємства Геннадій Іваніцький. — Працюємо так, щоб бути готовими для вирішення будь-яких, навіть надскладних питань.

Автор: Олег КСЕНІН

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Прогнозованість та історії успіху: Сергій Токарєв про те, як розвивати tech-індустрію України
Аби розвивати український технологічний сектор та залучати іноземні інвестиції, необхідно показувати світові прогнозованість. У цьому переконаний Сергій Токарєв tech-бізнесмен та співзасновник інвестиційної групи Roosh, яка розвиває та масштабує технологічні бізнеси у всьому світі.

Вистава Одеського музично-драматичного театру ім. В Василька у шортлісті 6-ого Фестивалю-Премії «ГРА»
Ще один етап 6-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» успішно пройдено: експерти наживо переглянули вистави лонгліста, провели голосування і сформували шортліст. Тож Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ), яка є засновницею та організаторкою Фестивалю-Премії, оприлюднила список вистав, які пройшли до ФІНАЛУ. У списку у номінації «За найкращу камерну виставу» постановка Олександра Самусенка «1900-й. Легенда про піаніста» Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.

Останні моніторинги:
00:00 18.07.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.07.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.07.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.07.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.07.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011