ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




У Пересипському районі — нове дитяче відділення травматології
14.12.2023 / Газета: Вечірня Одеса / № 99-100(11339-11340) / Тираж: 10407

У Пересипському районі в дитячій міській клінічній лікарні № 3 відкрито нове відділення невідкладної, екстреної та травматологічної допомоги, інформує прес-служба міськради.

«Насправді, це дуже знакова подія. У густонаселеному Пересипському районі проживає найбільша кількість дітей. Цей район здебільшого обирають і переселенці з дітьми. І дуже важливо, що тут нарешті з’явилася дитяча травматологія», — сказав мер Одеси Геннадій Труханов.

Уперше в Пересипському районі організована хірургічна та травматологічна служба для дітей у режимі 24/7. Нове відділення оснащене сучасним устаткуванням: апаратурою ШВЛ, ендоскопічною стійкою, відеоларингоскопом, хірургічним рентгенапаратом (С-дуга), монітором пацієнта з функцією електроенцефалографії, стаціонарним і мобільним УЗД-обладнанням.

У відділенні обладнано сучасну лабораторію, яка забезпечує широкий перелік клінічних і біохімічних досліджень. Палати оснащені багатофункціональними ліжками з автоматичним керуванням.

Медичну допомогу дітям надають мультидисциплінарні команди фахівців з різних спеціальностей. У разі необхідності проводяться консиліуми з провідними лікарями України за допомогою телемедичних технологій.

Забезпеченість лабораторною, функціональною та рентгенологічною діагностикою дозволяє скоротити до мінімуму час обстеження пацієнтів і вчасно надати кваліфіковану допомогу.

«Я бажаю усім нашим діткам ніколи не знати, що таке лікарні. Але у разі потреби наші фахівці з сучасним обладнанням та у нових умовах готові надати високопрофесійну медичну допомогу», — зазначив Геннадій Труханов.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.015