ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Без умов та обміну
01.02.2024 / Газета: Вечірня Одеса / № 9-10(11353-11354) / Тираж: 10407

Артпроєкт «Будь ласка, звільніть пташок!», створений на підтримку ци вільних, яких росія незаконно утримує в тюрмах, відкрився в Одеському історико-краєзнавчому музеї (Гаванна, 4). Подію приурочили до Дня Соборності України. Деякі з ув’язнених перебувають в неволі з початку 2022 року, а інші ще з 2014-го. Ініціатором проєкту став Центр громадянських свобод.

— Тисячі цивільних російські військові викрали з території України. Нині їх утримують за ґратами буцегарень та у підвалах. З невинних людей знущаються фізично та морально, — каже організатор та модератор проєкту, керівник громадської організації Асоціація жінок України «Дія» Наталя Делієва.

Героями артпроєкту «Будь ласка, звільніть пташок!» стали шестеро в’язнів: Валентин Вигівський, Ірина Данилович, Сергій Цигіпа, Наріман Джелялов, Різа Ізетов та Ірина Горобцова. Вони виходили на мітинги окупованих міст України, боролися інформаційно за свободу і постраждали саме за це.

«Звільнити без умов і обмінів!» — закликають організатори та учасники проєкту, який працюватиме до 5 лютого.

Автор: Софія ЛЕВКОВИЧ

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013