ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
«Борман» проти «шахедів»
01.02.2024 / Газета: Чорноморські новини / № 5(22483) / Тираж: 8525

«Борман», такий позивний Георгія, у цивільному житті займався прокатом машин. Хоч і закінчив Одеський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, пов’язувати своє життя зі службою в армії не планував. Але з початком повномасштабного вторгнення рф на нашу землю вже другого дня став до лав 122-ї окремої бригади Територіальної оборони ЗСУ.

Сьогодні він пильно стежить за небом, захищаючи нас від нальотів ворожих безпілотників.

— «Шахеди» працюють досить специфічно, якщо можна так сказати, тому треба бути добре підготовленим, і тоді не буде нічого надскладного. Коли є загроза БпЛА, ми одразу у повній готовності, адже розуміємо, що от-от — і потрібно швидко відпрацювати, — розповідає військовослужбовець однієї з мобільних вогневих груп півдня.

— Якось, ми тоді ще чергували у Миколаївській області, летіло близько двадцяти «бляшанок». Моя група працювала на ДШК. Щоб не перебільшити, ми тоді збили парочку «шахедів» однозначно. Зараз працюємо на ЗУ-23. Тільки-но отримуємо оперативну команду — одразу вирушаємо на свою позицію та очікуємо на рух дронів у нашому напрямку.

Нині підрозділ Георгія вдало відпрацьовує по російських дронах і має гарні результати.

— Робота в нас все ж таки дуже цікава і відповідальна. Наша пильність та чітке відпрацювання по цілі — це, насамперед, збережені життя наших співвітчизників. Вони розраховують на нас, на нашу влучність, — продовжує боєць. — Вдома на мене чекають дружина та батьки. Вони залишилися в Україні, подумки завжди зі мною. І це моя найголовніша мотивація. Я розумію, що від моєї роботи залежить життя моїх рідних і всіх українців.

За виявлену мужність й успішне виконання бойових завдань «Борман» нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України «Золотий хрест».

Слава Україні та її воїнству!

Регіональне управління

Сил територіальної оборони «Південь» ЗСУ.

Автор: -

Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.

Останні моніторинги:
00:00 22.02.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 22.02.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 22.02.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 22.02.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 22.02.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012