ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Неповторний погляд фотохудожника-героя
08.02.2024 / Газета: Чорноморські новини / № 6(22484) / Тираж: 8525

В Одеському музеї західного та східного мистецтва 3 лютого відкрилася виставка робіт фотохудожника Дениса Кривого, який у травні минулого року загинув у Бахмуті.

До війни Денис Кривий був натуралістом, знімав природу, друкувався в «National Geographic Україна», перемагав у багатьох міжнародних конкурсах і входив у топ-100 фотографів світу. Він по-особливому вмів бачити природу у всьому її розмаїтті, зауважувати такі деталі, які може помітити лише справжній художник.

Відкриваючи виставку, завідувачка Первомайського краєзнавчого музею Олена Красіна, яка допомагає Денисовій дружині Галині з організацією експозицій, розповіла про полеглого фотомитця: «Дениса ми знаємо дуже давно, ще з його студентських років. У всіх справах, які розпочинав, він намагався бути найкращим. І це в нього виходило, тому що він така людина. Допоки не доходив до стану досконалості — не зупинявся. На жаль, Денис трагічно загинув, рятуючи своїх поранених побратимів. Побратими вижили — йому не судилося».

Дружина Дениса — Галина Волгіна, продовжуючи розповідь про свого чоловіка і батька двох чарівних донечок, зазначила: «Він хотів, щоб якомога більше людей бачили красу природи України, яка не всім відома. Він знаходив унікальної краси місця, малодоступні для інших. Міг довго очікувати правильного освітлення, чи особливого поруху крила птаха або віття дерева, чи особливого поєднання світла й тіні... Радів вдалому кадру... Хочу, щоб па-м’ять про нього зберігалася. Виставку вже показали у Житомирі, Києві, Миколаєві та Кропивницькому».

Галина створила благодійний фонд «СЯО» (таким був позивний її чоловіка), щоб допомагати підрозділу, в якому служив Денис. Усі кошти від продажу картин чоловіка вона спрямовує на придбання дронів та машини.

«У великій залі Одеського музею західного та східного мистецтва представлено 130 робіт. Це фото з Національного парку на Миколаївщині «Бузький Гард», який дуже любив знімати Денис. А ще для одеситів є невеличкий бонус — серія робіт «Край вітрів». Там 11 картин, присвячених Чорноморському узбережжю. Приходьте, подивіться, яким його бачив Денис», — запрошує Галина.

В Одесі виставка триватиме до 29 лютого. Тож у вас є можливість не лише насолодитися красою України, а й придбати щось із вподобаного, таким чином допомігши нашим воїнам.

Автор: Ярослава РІЗНИКОВА

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.

Останні моніторинги:
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011