ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Мінівен з Латвії для підопічних терцентру
15.02.2024 / Газета: Вечерняя Одесса / № 13-14(11357-11358) / Тираж: 10407

Днями пройшла безкоштовна передача латвійським фондом AGENDUM транспортного засобу комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району міста Одеси», інформує прес-служба міськради.

Ця подія відбулася за підтримки Посольства Латвійської Республіки в Україні. Під час передачі автомобіля були присутні почесний консул Латвії в Одесі Олег Веретенніков, другий секретар заступника посла з внутрішньої політики та економіки Крістапс Пурмаліс, віцепрезидент Friesio Foundation Ігор Тахтакл, а також представники латвійських ЗМІ.

Центр надання соціальних послуг Київського району нині обслуговує 4000 мешканців, з них близько тисячі — одесити, які майже не виходять з дому. До цього часу соціальні працівники доставляли їм все необхідне громадським транспортом.

«Наші соціальні працівники все несуть руками. Двічі на тиждень вони доставляють гарячі обіди на всі дні. Якщо нашим підопічним потрібно поїхати в лікарню, здати аналізи, це теж було складно. Тепер, коли в нас з’явився автомобіль, ККД Центру зросте в 4—5 разів», — зазначила Марина Лозовенко, директорка терцентру.

Семимісний мінівен Ford Galaxy буде використовуватися для доставки гарячих обідів підопічним, які проживають у віддалених мікрорайонах Київського району, перевезення підопічних до закладів охорони здоров’я, закладів соціальної сфери тощо.

«З початку широкомасштабного вторгнення латвійські партнери передали Україні майже 2200 автомобілів. Це машини, подаровані приватними особами або конфісковані урядом Латвії. Одне з таких конфіскованих авто тепер допомагатиме одеситам. Маємо надію, що й надалі братимемо участь у цьому проєкті. Ще раз говоримо щирі слова вдячності уряду Латвії за таку підтримку», — зазначила заступниця одеського міського голови Світлана Бедрега.

Одесити щиро вдячні народу Латвійської Республіки та всім іншим державам, що надають підтримку Україні у цей складний для нашої країни час.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.

Останні моніторинги:
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011