ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Відмітили колективи дунайських портів
28.03.2024 / Газета: Вечерняя Одесса / № 25-26(11369-11370) / Тираж: 10407

Директор ДП «Ренійський морський торговельний порт» Сергій Строя розповідає, як працює підприємство

Як повідомив депутат Одеської обласної Ради, голова постійної комісії транспортно-комунікаційної інфраструктури, морегосподарського комплексу та цифрового розвитку Юрій Крук, нещодавно разом з головою Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Юрієм Кісєлем та головою Одеської обласної ради Григорієм Діденко відвідав Дунайський регіон.

«Ознайомились з діяльністю Ренійського та Ізмаїльського морських торговельних портів, показники в роботі яких, як і Дунайських філій ДП «АМПУ» та Українського Дунайського пароплавства, є стратегічними в забезпеченні експортно-імпортного потенціалу нашої держави в умовах воєнного стану», — розповів Юрій Крук.

Зокрема, за минулий рік роботи загальні обсяги перевалки через українські дунайські порти склали 32 млн. тонн. А з початку 2024 року вантажопереробка дунайських портів склала 3,7 млн. тонн вантажів, з них 2,5 млн. тонн — це зернові та олія.

Почесну Грамоту Верховної Ради України отримав директор ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» Віталій ЛевченкоПочесну Грамоту Верховної Ради України отримав директор ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» Віталій Левченко

Саме тому Верховною Радою України було підтримано клопотання Одеської обласної ради щодо нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України трудових колективів Ренійського та Ізмаїльського морських торговельних портів, а також Українського Дунайського пароплавства.

«Дякую всім портовикам Одещини, які під час війни продовжують працювати, гідно та з завзяттям виконують свою роботу. Наше спільне завдання — витримати усі випробування воєнного часу і рухатися вперед!», — додав Юій Крук.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.

Останні моніторинги:
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 11.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011