ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Ворог знову атакував місто ракетами
25.04.2024 / Газета: Вечірня Одеса / № 33-34(11377-11378) / Тираж: 10407

Ворог знову атакував місто ракетами

В чора о 7-й ранку ворог наніс ракетний удар по Одесі з літаків тактичної авіації. Ракети попали по місцю зберігання виведеної з ладу автомобільної техніки. На щастя, обійшлося без жертв, військовослужбовці Збройних Сил України на місці удару не перебували.

Наразі відомо про одну постраждалу 43-річну жінку. Вона у стані середнього ступеня тяжкості доставлена в лікарню. Близько 30 будинків пошкоджено ударною хвилею: вибиті шибки та скло, в деяких оселях впали стелі. На місці працюють всі відповідні служби. Правоохоронці фіксують наслідки чергового злочину росіян.

Також було пошкоджено повітряні лінії ДТЕК Одеські електромережі. Тимчасово без світла залишилась частина мешканців Хаджибейського району. Через ракетний обстріл затримувалися потяги далекого та приміського сполучення.

Зараз на місці ліквідації наслідків ворожої атаки працюють усі служби та розгорнуто міські оперативні штаби. Співробітники районної адміністрації разом з іншими комунальними службами приймають заявки та надають консультації щодо пакету документів, необхідних для оформлення матеріальної допомоги.

Крім того, мешканці постраждалих будинків можуть звертатися по допомогу та за консультацією до Хаджибейської районної адміністрації за адресою: вул. Генерала Петрова, 22 з 8.30 до 17.00 (у робочі дні), або за телефонами: (048) 734-95-28, (048) 734-95-29.

Офіційне повідомлення Оперативного командування «Південь»

«Російська федерація завдала удару по місцю зберігання виведеної з ладу автомобільної техніки у місті Одеса.

Ворог намагається вишукувати об’єкти військової інфраструктури в тилу.

Проте обійшлося без жертв, військовослужбовці Збройних Сил України на місці удару не перебували.

Ворог не шкодує дороговартісних боєприпасів. Цього разу атака могла обійтися йому у майже 10 мільйонів доларів США».

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013