![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Разом до перемоги»
09.05.2024 / Газета: Вечірня Одеса / № 37-38(11381-11382) / Тираж: 10407
Колектив Авангардівського ЗДО «Мадагаскар» Напередодні Великодня заклади освіти і культури Авангардівської селищної ради доєдналися до благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ під гаслом «Разом до перемоги». Від кожного закладу освіти та культури було зібрано та буде витрачено на потреби наших захисників: Авангардівська ЗДО «Берізка» Авангардівської селищної ради — 23 500 гривень; Авангардівський ЗДО «Мадагаскар» Авангардівської селищної ради — 43 000 гривень; Хлібодарський ЗДО «Берізка» Авангардівської селищної ради — 4700 гривень; ЗЗСО «Авангардівська гімназія» Авангардівської селищної ради — 50150 гривень; ЗЗСО «Новодолинський ліцей» Авангардівської селищної ради — 31 500 гривень; ЗЗСО «Прилиманський ліцей» Авангардівської селищної ради — 90 100 гривень; ЗЗСО «Хлібодарський ліцей» Авангардівської селищної ради — 12 230 гривень; Центр культурних послуг Авангардівської селищної ради — 5400 гривень. Цьогоріч вперше до благодійного ярмарку доєднався центр для дітей та їх батьків Cool Club. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |