ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Дні єврейської культури»
19.09.2024 / Газета: Вечірня Одеса / № 75-76(11419-11420) / Тираж: 10407

З 15 по 22 вересня в Одесі проходить фестиваль «Дні єврейської культури». Захід присвячений багатій єврейській спадщині міста, відомого своїми талановитими письменниками, художниками, музикантами та науковцями.

Під час фестивалю учасники можуть насолоджуватися театральними творчими вечорами, літературними читаннями, дискусіями, виставами та концертами, підготовленими єврейською спільнотою міста. Кожен мешканець і гість Одеси має унікальну можливість долучитися до святкування та поглибити своє розуміння єврейської культури.

Програма фестивалю: linktr.ee/jewish_culture_days

До кінця тижня ще можна встигнути відвідати виставку Павла Козленка «Літературні замальовки зі старого альбому «Пощастило тобі, Чорне море», побувати на презентації виставки портретів видатних єврейських діячів старої Одеси «Євреї, євреї, навколо одні євреї» і на виставі «Мамаша на мільйон», взяти участь у літературному вечорі «Жаботинський. П’ятеро», зустрітися з Володимиром Островським і послухати його розповідь на тему: «Єврейські художники Одеси, про яких ви нічого не знаєте», побувати на екскурсії містом «Одеські дворики з єврейським відтінком».

Участь у заходах тільки за реєстрацією. Телефон для довідок: 0-800-33-16-45.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013