ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одещина підтримала План перемоги Президента України
07.11.2024 / Газета: Вечірня Одеса / № 89-90(11433-11434) / Тираж: 10407

Новини Одеської обласної військової адміністрації

Всі громади області та Одеська обласна рада схвалили рішення про підтримку Плану перемоги — стратегічного документа, який має на меті досягнення справедливого миру. Його ключові складові — геополітична, військова, економічна та безпекова — спрямовані на посилення України та забезпечення безпеки в Європі.

Територіальні громади готуються надіслати звернення до країн-партнерів із закликом підтримати План перемоги. Географія цих країн широка: Болгарія, Румунія, Туреччина, Молдова, Німеччина, Франція, Вірменія, Грузія, Латвія, Литва, Польща, Угорщина, Фінляндія, Словенія, Чехія, Чорногорія, Італія, Австрія, Китай, Ізраїль, Греція, Велика Британія, Данія, США, Японія та інші.

Ми продовжимо переконувати міжнародну спільноту в тому, що рішучість може принести справедливий мир.

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015