ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Подвійні платіжки – більше не проблема? Одеський суд підтвердив правоту «ЖКС Фонтанський»
11.06.2025 / Газета: Одесская жизнь / № 11-06-2025 / Тираж: 22070

Господарський суд Одеської області завершив розгляд справи за позовом обслуговуючої компанії «Сервіс плюс» до комунального підприємства «ЖКС Фонтанський» і в результаті повністю визнав абсолютно законними дії КП «ЖКС Фонтанський» як постачальника якісних та безперебійних послуг з обслуговування майже тисячі будинків та прибудинкових територій на території Приморського району Одеси.

Як повідомили сьогодні в пресслужбі Одеської міської ради, Господарський суд Одеської області завершив судовий розгляд щодо обслуговування багатоквартирних будинків і 9 червня 2025 року виніс рішення, згідно з яким компанії «Сервіс плюс» було повністю відмовлено в задоволенні позовних вимог до КП «ЖКС «Фонтанський».

«Таким чином, обслуговування будинків і нарахування за надані послуги КП «ЖКС Фонтанський» здійснюється без порушення чинного законодавства», – зазначають у мерії.

У свою чергу директор комунального підприємства Юрій Станєв записав відеозвернення до одеситів, у якому нагадав, що минулого року компанія «Сервіс плюс» звернулася до суду, щоб визнати дії «ЖКС «Фонтанський» неправомірними.

«Господарський суд Одеської області протягом семи місяців дуже уважно вивчав усі обставини справи. Розглянув усі докази. І ось 9 червня було винесено рішення, яким компанії «Сервіс плюс» повністю відмовлено в задоволенні позовних вимог. Таким чином, обслуговування будинків і нарахування за надані послуги КП «ЖКС Фонтанський» здійснювалося без порушення чинного законодавства», – підкреслив він.

Джерело: Одеське життя

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні моніторинги:
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 07.05.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014