ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Одещина долучається до підготовки переговорів з ЄС
28.08.2025 / Газета: Вечірня Одеса / № 67—68 (11515—11516) / Тираж: 10407

В Одесі відбулося регіональне слухання, яке стало частиною національної підготовки до переговорного процесу з Європейським Союзом у межах інтеграції України до європейського простору.

Захід організували Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України спільно з департаментом аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА.

Основна мета — узгодження національних переговорних позицій за ключовими напрямами.

Сільське господарство та розвиток сільських територій: національна політика розвитку села; впровадження принципів Спільної аграрної політики ЄС; державна підтримка агросектору.

Безпечність харчових продуктів, ветеринарна та фітосанітарна політика: офіційний контроль благополуччя тварин; використання пестицидів.

Рибальство та водний промисел: впровадження Спільної рибної політики ЄС; технічні засоби та виклики у рибництві; інспекція й контроль; ринкова політика у сфері рибного господарства та аквакультури.

Участь у слуханнях взяли представники аграрних підприємств, переробної галузі та рибного господарства з Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Запорізької та Херсонської областей.

Зібрані пропозиції та зауваження від бізнесу стануть важливою основою для формування переговорної позиції України у сфері сільського господарства, продовольства та рибного господарства.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013