![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Вшанували пам’ять засновника «Нібулону»
18.09.2025 / Газета: Вечірня Одеса / № 73—74 (11521—11522) / Тираж: 10407
12 вересня в одеському кінотеатрі «Мультиплекс» відбувся допрем’єрний показ документального фільму «Хлібний капітан України», присвячений засновнику компанії «НІБУЛОН», Герою України Олексію Вадатурському. Подія зібрала представників влади, аграріїв та громадськість, які прийшли вшанувати пам’ять видатного українця. Захід відкрили Андрій Вадатурський, генеральний директор «НІБУЛОНу», Олексій Павленко, радник гендиректора компанії та колишній міністр аграрної політики, а також заступник голови Одеської ОДА Антон Шалигайло. Звертаючись до присутніх, Антон Шалигайло наголосив на значному внеску Олексія Вадатурського в розвиток України. Він згадав, що на його честь в Одесі перейменовано вулицю (колишня Маршала Малиновського), що є символом вдячності за його діяльність. «Символічно, що майбутній «Хлібний капітан України» народився в селі Бендзари Подільського району Одеської області. Саме тут, на землі, він зробив свої перші кроки, формуючи любов до хліборобської праці. Разом з цим Олексій Вадатурський був не лише засновником успішного аграрного підприємства, він відродив судноплавство на Дніпрі та Південному Бузі та забезпечив тисячі українців робочими місцями. Але головним його уроком стало те, що навіть у найскладніші часи потрібно йти вперед, вірити в Україну та її здатність бути сильним і надійним партнером для всього світу. Пам’ять про Олексія Вадатурського продовжує надихати», — сказав Антон Шалигайло. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |