![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Додаткове фінансування для ліквідації наслідків обстрілів
20.11.2025 / Газета: Вечірня Одеса / № 91—92 (11539—11540) / Тираж: 10407
Одещина — серед областей, які отримають найбільше додаткове фінансування для ліквідації наслідків обстрілів та забезпечення першочергових потреб. Як повідомлялося, уряд спрямував близько 1 млрд. грн. для 9 прифронтових областей і 93 громад. З них 360 млн. грн. підуть в обласні бюджети, ще 576,6 млн. грн. — громадам, що розташовані в зонах активних чи можливих бойових дій. Одеський регіон отримає 40 млн. грн., а 43 громади нашої області — 197,18 млн. грн. Загалом це понад 237 млн. гривень. Додаткове фінансування дозволить оперативно відновлювати пошкоджену інфраструктуру, посилювати безпеку та підтримувати роботу критично важливих підприємств. Це важлива допомога для регіонів, що перебувають під постійними атаками. «Дякуємо Президенту України, уряду та Міністерству розвитку громад і територій за системну увагу до відновлення регіонів та підтримку наших громад», — зазначив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер. Автор: -
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |