![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Розширення співпраці з Пакистаном
27.11.2025 / Газета: Вечірня Одеса / № 93—94 (11541—11542) / Тираж: 10407
Начальник Одеської ОВА Олег Кіпер зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні паном Канваром Аднаном Ахмедом Ханом. Візит пана Посла до Одещини став першим регіональним візитом на посаді очільника Місії в Україні. Під час розмови обговорили актуальні питання двосторонньої взаємодії у посиленні економічних зв’язків між Україною та Пакистаном. Однією з ключових тем стала співпраця у сфері сільського господарства, яка викликала великий інтерес у пакистанської сторони. Пан Посол також підкреслив, що приватний сектор та бізнес-спільнота Пакистану зацікавлені у розширенні співпраці з Україною та Одеською областю. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, що підкреслило готовність обох сторін до конструктивного діалогу та розвитку партнерства. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |