ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Міськрада Одеси: поради щодо підключення до національного роумінгу
17:06 / 21.11.2022

ОДЕСА, 21 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеська міська рада оприлюднила рекомендації щодо того, як увімкнути національний роумінг і для чого він потрібний.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

ЯК УВІМКНУТИ НАЦІОНАЛЬНИЙ РОУМІНГ І ДЛЯ ЧОГО ВІН ПОТРІБЕН?

Якщо мережа вашого оператора недоступна, ви можете переключитися на мережу інших операторів.

Пояснення, як підключити національний роумінг за кілька хвилин на вашому смартфоні.

✔ Вимкнути автовибір мережі

(на Android: налаштування — мобільна мережа або підключення — оператор.

На iOS: параметри — мобільні дані — вибір мережі).

✔ Знайти й вибрати доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR чи LIFECELL.

✔ Якщо зареєструватися не вдалось, спробувати ще раз або вибрати іншу мережу.

✔ Перевірити можливість вихідного дзвінка, SMS.

Варто пам’ятати, що раз на день треба намагатися підключитися до свого оператора! Це можна зробити вручну або увімкнути «автовибір мережі».

Тарифікація зберігається відповідно до тарифного плану вашого оператора.

Що треба знати:

* Назва мережі може змінитися на ту, покриття якої використовується.

* Національний роумінг не потребує додаткової плати від абонентів.

* Тарифікація дзвінків та смс відбувається згідно з умовами тарифного плану вашого оператора.

* Якщо не вдалося підключитися до мережі іншого оператора, спробуйте перезавантажити телефон.

* Раз на день треба намагатися повернутися до мережі свого оператора – вручну або увімкнувши автовибір мережі.

Оператори зауважують, що підключення національного роумінгу передбачає значне навантаження на мережі, що може впливати на якість роботи деяких послуг.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
14:28 24.12.2025
13:57 24.12.2025
13:37 24.12.2025
12:35 24.12.2025
12:20 24.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.592