![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одесская область — на 4 месте в Украине по количеству кандидатов от партий в областной совет, — данные
13:09 / 16.10.2010
ОДЕССА, 16 ОКТЯБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — По данным всеукраинского мониторинга, проводимого общественной организацией «ОПОРА» на тему местных выборов, Одесская область занимает 4 место в Украине по количеству кандидатов от партий в областной совет, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом вчера, 15 октября, в ходе пресс-конференции в ИА «Контекст-Причерноморье» сообщила координатор мониторинга в Одесской области Вера Грузова. Как отметила координатор, «можно сказать, что по динамике выдвижения кандидатов от партий, Одесская область стоит на 4 месте по Украине по количеству кандидатов от партий в областной совет, на 3 месте по Украине по количеству кандидатов от партий в городской совет, по количеству в кандидаты на пост городского головы – на 14 месте по Украине». «У нас всего лишь 15 кандидатов в мэры, а во Львове, занимающем первое место — 21 кандидат», — добавила В. Грузова. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
17:35 10.02.2026
16:42 10.02.2026
16:34 10.02.2026
15:52 10.02.2026
15:06 10.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.666 |