ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Сегодня нам привезет свои протоколы по выборам Одесса, и мы на нее потратим целый день», — облизбирком
12:26 / 05.11.2010

ОДЕССА, 05 НОЯБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной территориальной комиссии Николай Лобанов заявил, что сегодня, 5 ноября, в облизбирком привезут свои протоколы по выборам в областной совет избиркомы города Одесса, и областная комиссия потратит на их прием почти целый день, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом Н. Лобанов сообщил корреспонденту агентства сегодня, 5 ноября, в ходе интервью.

«В настоящий момент мы ждем протоколы еще из 8 районов области. Единственное затруднение у нас будет в том, что сегодня днем привезет Одесса, и мы на нее потратим целый день.

Сегодня у нас последний день для установки результатов выборов в областной совет. Сегодня по закону мы должны огласить результаты выборов. Но, к сожалению, из-за некоторых районов, которые еще не прибыли для сдачи избирательной документации, прогнозировать, когда мы сможем окончательно подвести итоги выборов, мы не можем на сегодняшний момент. Если привезут ночью, будем знать ночью.

Потом до 10 ноября у нас есть время на подготовку итогового протокола, который будет озвучен на первой сессии областного совета», — сообщил председатель комиссии.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:20 12.01.2026
16:10 12.01.2026
15:25 12.01.2026
15:21 12.01.2026
15:07 12.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.217