![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одессе не хватает хороших гостиниц, — мнение
15:19 / 09.09.2005
ОДЕССА, 9 СЕНТЯБРЯ 2005 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Количество туристов, посетивших Одессу, после «оранжевой революции» увеличилось в 2 раза. Об этом в беседе с корреспондентом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщил президент Ассоциации Риэлторов г. Одессы и Одесской области Тельман Аббасов. По словам Т. Аббасова, увеличение количества иностранных туристов привело к тому, что стоимость посуточной арендной ставки в Одессе выросла в среднем в 1,5-2 раза. Это вызвано дефицитом хороших 3-4-звездочных отелей. Кроме того, ситуация осложняется отсутствием в Украине классификации гостиниц, она не утверждена ни в Киеве, ни в Одессе. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
17:51 26.12.2025
16:33 26.12.2025
16:28 26.12.2025
16:17 26.12.2025
15:56 26.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.595 |