ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Около 30 туристических экскурсий посетили Одесский порт в октябре
17:01 / 30.10.2012

ОДЕССА, 30 ОКТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 982 человека в составе 27 экскурсий посетили Одесский морской торговый порт в октябре, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 30 октября, агентству сообщили в пресс-службе государственного предприятия «ОМТП».

По сообщению пресс-службы, вдвое больше заявленного ранее количества экскурсий провели в Одесском порту в октябрьские дни сотрудники отдел туризма ГП «ОМТП». Всего проведено 27 автобусных и пешеходных экскурсий, с памятниками предприятия познакомились 982 чел.

По словам менеджера отдела туризма Татьяны Яковлевой, только в последнюю декаду месяца прошло 12 экскурсий: от обзорных («Одесский порт: вчера, сегодня, завтра», «Седьмое небо»), профориентационных («Труженики моря», с посещением плавмастерских «ПСМ-650» и буксиров службы флота), специализированных (с акцентом на работе будущих брокеров, моряков и др.) до эксклюзивных («Тропою маячника» в дни визитов круизных лайнеров).


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 2.377