ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Глава Одесской ОГА представил винодельню SHABO в рамках проекта «Мандруємо Одещиною!»
13:12 / 20.07.2020
Туризм

ОДЕССА, 19 ИЮЛЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В цикле постов Главы Одесской ОГА Максима Куцого «Мандруємо Одещиною!» появился материал, приглашающий посетить винодельню SHABO.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», обзор опубликован на Фейсбук-странице Максима Куцого.

В посте главы облгосадминистрации сказано:

Мандруємо Одещиною!

Продовжую знайомити вас із винятковими місцями нашого краю, які не знайдете більше не тільки в Україні, але, можливо, й у світі.

Сьогодні буде по-справжньому унікальне місце, яке ось уже дев’ять століть є знаменитим у світі регіоном виноробства – Шабо. Село розташоване в екологічно чистому місці з чудовим мікрокліматом, де повітря дуже гармонійно поєднує в собі морську та степову гладь. Крім того, вас обов’язково вразить і живописність цієї території.

Уже два роки в Україні діє проект Європейського союзу «Географічні вказівки», у рамках якого реалізується пілотний маршрут «Дорога вина і смаку Української Бессарабії». Він включає чотири зони відпочинку Одещини, аби туристи дізналися про всі кулінарні локальні знахідки нашого краю. У теперішніх карантинних умовах для такого гастрономічного туризму розроблено спеціальні протоколи безпеки, аби кожна подорож відбувалася в безпеці та з дотриманням протиепідемічних заходів.

Розповім про ще один примітний факт, пов'язаний із Шабо. 11 років тому тут був створений Центр культури вина SHABO, який сьогодні вважається культурною спадщиною Європи і включений в європейську карту музеїв вина.

На території розташовано 1200 га виноградників, діє сучасне виробництво та музей, де можна як дізнатися про історію різноманітних технологій створення вин та коньяку, так і ознайомитися з сучасним процесом їх виробництва.

Тут також є виноградний сад, створений понад 200 років тому «Королівський підвал», розташовані на глибині п'яти і дев'яти метрів під землею гігантські підземні сховища.

Дізнатися про наші українські технології виробництва вина, визнані на історичній батьківщині цих напоїв, – у провінції Шампань та Коньяк – переконаний, для всіх без винятку буде справді цікаво.

Щиро запрошую всіх до Одещини! Мандруйте Україною!


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ШАНС ДЛЯ МОСКВИ: ЧОМУ АНТИКОРУПЦІЙНІ ПРОТЕСТИ У БОЛГАРІЇ НЕСУТЬ ЗАГРОЗУ ДЛЯ УКРАЇНИ
20-й день поспіль у Болгарії не вщухають масштабні антивладні протести. І передумов для їхнього завершення поки немає. Спроба прем'єр-міністра Бойко Борисова відбутися малою кров'ю, замінивши кількох особливо непопулярних міністрів, поки що успіху не мала. Протести тривають, набуваючи форми перфомансу.

XXI Всеукраїнський форум «Українська книга на Одещині 6-9 серпня 2020 року
Під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України Одеська національна наукова бібліотека, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги та Української бібліотечної асоціації проводять XXI Всеукраїнський форум «Українська книга на Одещині»

 

Последние новости:
17:35 03.08.2020
17:22 03.08.2020
17:17 03.08.2020
17:07 03.08.2020
16:58 03.08.2020


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 2.808