ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




В Одесской области погибла почти половина урожая
09:31 / 04.06.2007

ОДЕССА, 04 ИЮНЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В результате засухи и отсутствия дождей в течение 3 месяцев в Одесском регионе погибло почти 50% урожая, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такие данные озвучил вчера, 3 июня, ходе рабочего визита в Любашевский район Одесской области Премьер-министр Украины Виктор Янукович.

По словам Премьера, Одесская область в результате засухи из 3 млн. получит лишь 1 млн. 500 тыс. т зерна. Такая же ситуация наблюдается в 10 областях Украины, в которых из-за засухи также погибла почти половина зерна.

В. Янукович подчеркнул, «что не нужно паниковать, поскольку везде, где возможно, будут произведены замены другими культурами, если эти будет нужно. Сегодня одним из главнейших вопросов для страны является заготовка продовольственного зерна, и государство вплотную займется этим вопросом, а соответствующая программа будет профинансирована. На сегодняшний день в госрезерве имеется 250 тысяч тонн продовольственной пшеницы».

Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», Кабинет Министров Украины определил Одесскую области как одну из 10 областей, наиболее страдающих от засухи в 2007 году. Специалисты областных управлений агропромышленного развития проводятся ежедневные мониторинги, в каждом из районов работают комиссии.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
12:00 12.01.2026
11:26 12.01.2026
10:58 12.01.2026
10:27 12.01.2026
10:15 12.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.258