![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В центральной части области озимые культуры практически не пострадали от заморозков
17:21 / 15.01.2008
ОДЕССА, 15 ЯНВАРЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В центральной части Одесской области озимые культуры практически не пострадали от заморозков, пришедших в начале января, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщил сегодня, 15 января, в ходе телефонной беседы начальник Управления агропромышленного развития Овидиопольской районной государственной администрации Алексей Яковенко. Как отметил А. Яковенко, «какую-то подробную информацию пока сложно дать, но в целом посевы не пострадали. Заморозки в нашем районе достигали отметки в минус 16 градусов». |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:32 31.07.2026
17:01 31.07.2026
16:36 31.07.2026
16:04 31.07.2026
16:01 31.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |