ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Кодымский район производит зерна в 5-6 раз больше внутренней потребности района, — данные
12:21 / 09.07.2008

ОДЕССА, 09 ИЮЛЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Кодымской районной государственной администрации Владимир Погорелый сообщил, что район выращивает в 5-6 раз больше зерна чем потребляет, и значительная часть произведенного зерна будет отправляться в другие регионы Украины и за границу, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом В. Погорелый сообщил вчера, 8 июля, в ходе рабочего визита в Кодымский район председателя Одесской областной государственной администрации Николая Сердюка.

«К сожалению, сельхозпроизводители не являются экспортерами — они являются поставщиками зерна трейдерам, и сказать точно, куда это зерно пойдет не можем. Но однозначно, мы выращиваем в 5-6 раз больше чем потребляем, и произведенное зерно будет потреблено или в других регионах или за границей», — сказал В. Погорелый.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
15:10 21.06.2026
11:00 21.06.2026
10:44 21.06.2026
10:38 21.06.2026
10:35 21.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014