ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Темпы сбора урожая в области в этом году пока на 25 процентов ниже по сравнению с прошлым, — данные
15:08 / 14.07.2010

ОДЕССА, 14 ИЮЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Темпы сбора урожая зерновых и зернобобовых культур в Одесской области в 2010 году по сравнению с прошлым ниже на 25%, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сообщил сегодня, 14 июля, начальник Главного управления агропромышленного развития Одесской областной государственной администрации Иван Панчишин в ходе пресс-конференции.

Как отметил И. Панчишин, «темпы уборочной в области сдерживают неблагоприятные погодно-климатические условия. На сегодняшний день они на 25% ниже по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. Практически каждый день, начиная с третьей декады июня, идут дожди, которые сопровождаются шквальными ветрами и градом».

«За третью декаду июня выпало почти 5 декадных норм осадков (73-104 мм), за первые десять дней июля — 3 декадные нормы (48-80 мм) дождя. Сейчас комиссии на местах уточняют размер и сумму убытков причиненных аномальными погодными условиями в области», — подчеркнул он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
11:23 15.02.2026
11:17 15.02.2026
11:01 15.02.2026
10:51 15.02.2026
09:43 15.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.502