ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




10 животноводческих комплексов будет построено в Одесской области до 2015 года
14:44 / 21.11.2012

ОДЕССА, 21 НОЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 10 новых животноводческих комплексов будет построено в Одесской области до 2015 года, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 21 ноября, в пресс-службе Одесской областной государственной администрации.

По информации пресс-службы, в Одесской области в рамках программы «Животноводство Одесской области на 2011-2015 годы» будет построено 6 молочно-животноводческих ферм, а также 4 свинокомплекса.

Как сообщил начальник Главного управления агропромышленного развития областной государственной администрации Анатолий Новаковский, речь идет о 6 новых молочно-животноводческих фермах на 3 тыс. 50 коров и стоимостью 97,2 млн. грн. и 4 свинокомплексах на 77 тыс. голов сметной стоимостью около 300 млн. грн.

По его словам, новые свинокомплексы будут построены в Арцизском, Ивановском, Тарутинском и Ананьевском районах. Молочно-товарные фермы начнут работу в Арцизском, Овидиопольском, Белгород-Днестровском, Раздельнянском, Березовском и Любашевском районах Одесской области.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
11:36 13.01.2026
11:33 13.01.2026
11:24 13.01.2026
11:21 13.01.2026
11:03 13.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013