ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«38% посевов озимых в области относятся к категории слабых и сжиженных», — ДепАПР ОГА
15:26 / 27.02.2015

ОДЕССА, 27 ФЕВРАЛЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Временно исполняющий обязанности директора Департамента агропромышленного развития Одесской ОГА Петр Коваленко заявил, что 38% посевов озимых культур в Одесской «относятся к категории слабых и сжиженных», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом П. Коваленко сообщил сегодня, 27 февраля, в ходе брифинга.

«В Одесской области всходы озимых получены на 807 тыс. га площадей. В хорошем и удовлетворительном состоянии находится 62% посевов озимых, а 38% относятся к категории слабых и сжиженных. Это означает, что тяжелые погодные условия прошлой осени (длинная и сухая осень) привели к тому, что мы имеем эти 38% слабых посевов», — сказал он.

«Но нужно отметить, что на сегодняшний день в почве находится достаточно большой запас влаги. И если прислушаться к рекомендациям ученых-аграриев, применить удобрения, то можно свести к минимуму все риски, связанные с этими показателями. Ситуация не является какой-то нестандартной или критической, необходима подкормка посевам», — добавил П. Коваленко.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:42 14.01.2026
16:54 14.01.2026
16:07 14.01.2026
15:40 14.01.2026
15:09 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.854