![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Глава Одеської ОДА привітав аграріїв з професійним святом
08:52 / 22.11.2021
ОДЕСА, 22 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький опублікував привітання з Днем працівників сільського господарства. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської ОДА. В привітанні глави облдержадміністрації сказано: Шановні працівники сільського господарства! Щиро вітаю Вас з професійним святом! Аграрний сектор в Одеській області є одним із базових, що складає основу економіки регіону і держави, забезпечує добробут мешканців області, стабільність та впевненість у майбутньому. Завдяки вашій невтомній праці, природній мудрості, запровадженню сучасних технологій, незгасному оптимізму та наполегливості — цьогоріч Одещина, зібрала рекордний врожай близько 5 млн.тонн! Низький уклін усім хліборобам Одещини за щедрий коровай на столі! За трудові будні, які вінчаються успішним завершенням сільськогосподарського року та гарним урожаєм. Попереду у нас складні завдання та нові потужні проєкти, і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ми зможемо максимально зміцнити потужності регіонального АПК та збільшити конкурентоспроможність його продукції як на вітчизняному, так і на світовому ринку. То ж нехай усі Ваші починання будуть вдалими, урожаї і прирости – високими, а негаразди та природні стихії – оминають ваші господарства! Живіть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї! Хвала рукам, що пахнуть хлібом! З повагою голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.
Останні новини:
17:30 22.01.2026
17:20 22.01.2026
16:44 22.01.2026
16:30 22.01.2026
15:42 22.01.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.827 |