ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Олег Кіпер: аграрії Одещини зібрали перші два мільйони тонн зерна!
17:50 / 17.07.2025
Олег Кіпер: аграрії Одещини зібрали перші два мільйони тонн зерна!

ОДЕСА 17 ЛИПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Фермери Одеської області зібрали два мільйони тонн зернових та зернобобових культур, обмолотивши близько 722,1 тис. гектарів.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться в телеграм-каналі керівника Одеської ОВА.

У повідомленні голови облвійськадміністрації сказано:

⚓ Жнива 2025: аграрії Одещини зібрали перші два мільйони тонн зерна!

Станом на 17 липня, попри всі перепони, наші фермери зібрали перші два мільйони тонн зернових та зернобобових культур, обмолотивши близько 722,1 тис. гектарів.

Особливо високі показники врожайності демонструють аграрії Подільського району — 39,3 ц/га, та Болградського — 36,9 ц/га.

Завдяки злагодженій роботі фермерів, Одещина демонструє одні з найвищих показників врожайності в країні!

Дякую аграріям Одещини за стійкість та самовіддану працю на благо України!🇺🇦


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
16:20 13.02.2026
16:14 13.02.2026
16:02 13.02.2026
15:59 13.02.2026
15:28 13.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.064