ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Пограничники всех погранотрядов области принимали участие в АТО», — ЮРУ ГПСУ
13:36 / 12.08.2014

ОДЕССА, 12 АВГУСТА 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Подполковник пограничных войск Александр Демченко заявил, что пограничники всех погранотрядов Одесской области принимали участие в АТО, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление А. Демченко сделал сегодня, 12 августа, в ходе брифинга на тему «Что происходило в Должанском».

На вопрос журналистов, какое количество одесских пограничников принимало участие в АТО, А. Демченко ответил: «не думаю, что сейчас уместно говорить о точном количестве задействованных пограничников – я думаю, лучше не надо. Но много, достаточно много. Довольно большие подразделения были сформированы командованием Южного регионального управления. В них были задействованы не только одесский пограничный отряд, а со всех подразделений, которые находятся в подчинении ЮРУ, начиная от Могилев-Подольского отряда, Котовский отряд, Белгород-Днестровский отряд, Измаильский отряд, Одесский отряд, Одесская авиационная эскадрилья, Одесский отряд морской охраны, само ЮРУ как орган управления, мобильные все подразделения. Одесская область полностью принимала участие – не было подразделений, из которых бы люди не были задействованы в операции».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:20 12.01.2026
16:10 12.01.2026
15:25 12.01.2026
15:21 12.01.2026
15:07 12.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.262