ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Накануне Дня ВС Украины в Одессе наградили военнослужащих
17:58 / 04.12.2020
Вооруженные силы

ОДЕССА, 04 ДЕКАБРЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий наградил военнослужащих по случаю 29-й годовщины Дня Вооруженных сил Украины.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

За зміцнення обороноздатності держави, заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі та відданість військовій службі, зразкове виконання службово-бойових завдань у зоні проведення Операції об’єднаних сил, виявлені при цьому честь і доблесть та з нагоди 29-ї річниці Збройних сил України, голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький нагородив Почесними грамотами облдержадміністрації військовослужбовців командування Військово-морських сил Збройних сил України, військовослужбовців військової частини А 3880 Оперативного командування «Південь», військових Повітряного командування «Південь», військовослужбовців військової частини А 3674 та Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Також Почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації за самовідданість та високий професіоналізм, виявлені в наданні постраждалим медичної допомоги, рятуванні поранених військовослужбовців, мужність, проявлену під час виконання спеціальних завдань в районі проведення Операції об’єднаних сил нагороджені військовослужбовці Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.

За вагомий особистий внесок у підготовку та виховання майбутніх офіцерів – захисників України, зразкове виконання військового обов’язку та високий професіоналізм, Почесними грамотами були відзначені військовослужбовці Військової академії, м. Одеса.

Звертаючись до поважного зібрання, Сергій Гриневецький зазначив, що саме Одещина займає особливе місце в обороноздатності країни, адже в нашому регіоні розташовані майже всі роди військ та висловив щиру подяку військовослужбовцям за відданість та витримку, мужність і героїзм, значний внесок у військово-патріотичне виховання молоді.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:44 23.06.2026
17:13 23.06.2026
16:22 23.06.2026
16:05 23.06.2026
16:02 23.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015