ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Міжпарламентська Рада Україна-НАТО засідає в Одесі
17:22 / 26.10.2021
Вооруженные силы

ОДЕСА, 26 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Сьогодні, 26 жовтня, в Одесі, розпочалися заходи Міжпарламентської Ради Україна-НАТО (UNIC).

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

Учасниками заходів є Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, делегація Міністерства оборони України, депутати Верховної Ради України, члени бюро Парламентської Асамблеї НАТО та представники понад 10 держав-членів Альянсу і партнерів НАТО.

У межах заходів Міжпарламентської Ради України та Організації Північноатлантичного договору, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко спільно з Командувачем ВМС ЗС України контрадміралом Олексієм Неїжпапою провели дискусію із українськими фахівцями та іноземними партнерами під час панелі «Виклики безпеці у Чорноморському регіоні: українська перспектива». Зокрема, під час обговорення, Анатолій Петренко довів до учасників заходу загальну інформацію щодо поточного стану безпекової ситуації довкола України, у тому числі, у контексті мілітаризації окупованого Криму та гібридних елементів комплексної агресії Російської Федерації. Окрему увагу в ході дискусії було приділено пріоритетам оборонного відомства, спрямованим на відновлення спроможностей ВМС ЗС України, а також зацікавленості держави у розвитку військово-морського партнерства із країнами Чорноморського регіону для відновлення та підтримки балансу безпеки.

Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр є спікером у дискусії на тему — «Руський мир» в Чорноморському регіоні: «Протидія російській підривній діяльності та дезінформації в Україні».


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ТРЕТІ ВИБОРИ ДО ПАРЛАМЕНТУ — ПРО ПЕРІОД ПОЛІТИЧНОЇ ТУРБУЛЕНТНОСТІ У БОЛГАРІЇ
Про підсумки президентських виборів у Болгарії та результати третіх виборів до Парламенту Болгарії за 2021 рік

Українська мова у просторі національної культури: нові видання з мовознавства в Одеській національній науковій бібліотеці
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці з 5 по 12 листопада проходить Тиждень мови, під час якого відбувається низка заходів: відкриття книжкової виставки «Мови велич і краса», on-line лекція мовознавця й мистецтвознавця Володимира Островського «Барокові наголоси в українській мові», а 9 листопада у головному читальному залі – Всеукраїнський диктант національної єдності.

Последние новости:
13:23 30.11.2021
12:57 30.11.2021
11:57 30.11.2021
11:35 30.11.2021
11:35 30.11.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 1.607