![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Генштаб: зведення на 14:00
15:43 / 24.02.2022
ОДЕСА, 24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Збройні Сили України повідомляють про бої за міста Генічеськ, Скадовськ, Чаплинка. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Генерального штабу Збройних Сил України. У повідомленні Генштабу ЗС України сказано: Оперативна інформація станом на 14:00 З 5:00 24.02 Збройні Сили України ведуть напружені бойові дії на напрямках висування противника. У Чорноморській операційній зоні Збройні Сили України використовують безпілотні літальні апарати “Байрактар”. На напрямку Рудня (Білорусь) – Виступовичі (Україна) противник намагався перетнути державний кордон силами двох танків, бронетранспортерів та автомобільної техніки. Внаслідок бою ворог зазнав втрат: знищено 5 бронетранспортерів та автомобіль. Зупинено наступ танків противника в районі Путивль. Над Вишгородом збито вертоліт КА-52. За міста Генічеськ, Скадовськ, Чаплинка ведуться бої. Зберігайте спокій! Слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах! Разом до Перемоги |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 24 травня о 18.00 у філармонії презентує «Культурний стендап» — нову вражаючу концертну програму, яка подарує всім незабутні години позитиву, спілкування, блискучої імпровізації та найяскравіших вражень.
Останні новини:
10:37 23.05.2026
10:01 23.05.2026
09:58 23.05.2026
09:10 23.05.2026
09:08 23.05.2026
Повітряні сили ЗСУ: вночі знешкоджено 102 засобів повітряного нападу, запущених росіянами по Україні
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |