![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОК «Південь»: в районі Зміїного «Байрактаром» знищено 2 катери рашистів, які намагались розвідувати гирло Дунаю
13:26 / 02.05.2022
ОДЕСА, 02 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров повідомив про обстановку в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування ЗСУ «Південь». У повідомленні ОК «Південь» сказано: Поточна оперативна обстановка на півдні України: на ранок 02.05.2022 🪖Протягом ночі наші підрозділи на Херсонщині та Миколаївщині продовжували боронити зайняті рубежі. 💥 Ворог активних наступальних дій не вів. Але періодичні артилерійсько-мінометні обстріли продовжувалися. А нашими ракетно-артилерійськими підрозділами та безпілотними комплексами ураження влучно виконано 16 бойових завдань. 🪖 Загальні втрати ворога за добу складають 37 рашистів, броньована та автомобільна техніка, мінометне озброєння. 🛥Під укриттям темряви десантно-штурмові катери типу «Раптор» намагалися розвідати обстановку в районі гирла Дунаю. 💥Відчувши небезпеку, ворожі катери ретирувалися у бік Зміїного, але і там їх наздогнала кара «Байрактара». 💥Влучними ударами 2 «Раптори» відправлено у підводне корабельне угруповання до крейсера «Москва». ⚡️Разом з тим в північно-західній частині Чорного моря продовжує перебувати корабельна група із носіями крилатих ракет. Імовірність ракетних ударів по Україні і Одещині, зокрема, залишається високою. 🪖 Сили охорони та оборони півдня України на сторожі безпеки. 🇺🇦 Разом до Перемоги! |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 24 травня о 18.00 у філармонії презентує «Культурний стендап» — нову вражаючу концертну програму, яка подарує всім незабутні години позитиву, спілкування, блискучої імпровізації та найяскравіших вражень.
Останні новини:
17:42 22.05.2026
17:32 22.05.2026
17:04 22.05.2026
16:22 22.05.2026
16:09 22.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.021 |