![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОК «Південь»: внаслідок російських ударів з окупованої Херсощнини гинуть та отримують поранення жителі сусідніх областей
12:31 / 07.06.2022
ОДЕСА, 07 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров повідомив про обстановку в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування ЗСУ «Південь». У повідомленні ОК «Південь» сказано: Поточна оперативна обстановка на півдні України: станом на 11.00. 07.05.2022. 📌Ситуація в нашій зоні відповідальності залишається стабільно напруженою. 📌Продовжуються бойові дії по зайнятих рубежах. Ворог вперто б’є по реактивними системами залпового вогню по населеним пунктам в напрямку просування наших військ. 📌 Так вночі було вкрито вогнем Велику Костромку, де зруйновано два приватних будинки, одна цивільна особа поранена. А також нанесено удар по Баштанці. Ворожим вогнем зруйновано будівлі районної адміністрації та спортивної школи, а також приватний будинок. Двоє місцевих мешканців загинули, один отримав поранення. 📌 На окупованій Херсонщині, на внутрішніх блокпостах, рашисти отримали дозвіл свого командування розстрілювати цивільних, які здаються їм підозрілими. Навіть перевіряючи вантажівки з сільгосппродукцією, окупанти готові нищити все без розбору. 📌 З метою відновлення втраченого положення ворог, за підтримки артилерії та армійської авіації, здійснив наступальні дії в напрямку Лозове – Біла Криниця, успіху не мав. 📌 Для уточнення позицій наших військ застосовував БПЛА, вів повітряну розвідку. 📌 Протягом ночі нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано близько 70 вогневих завдань. Втрати ворога уточнюються. 📌 На Одещині продовжуються контрдиверсійні заходи та роз’яснювальна робота серед населення щодо застережень та обмежень в умовах воєнного стану. 📌 Корабельне угруповання ворога контролює північно-західну частину Чорного моря, блокуючи судноплавство. 📌 Загроза ракетних ударів з моря залишається високою. На даний час в наявності 4 кораблі та 1 підводний човен, споряджені 36 крилатими ракетами. Також імовірна атака стратегічною авіацією. ‼️ Дотримуйтесь заходів та алгоритмів безпеки. Пильнуйте ситуацію і дії підозрілих осіб, інформуйте компетентні органи, не розголошуйте відомостей про діяльність та переміщення наших підрозділів, роботу ППО, авіації, ВМС, інших сил оборони. Необхідна інформація доводиться офіційними джерелами встановленим порядком. ✊ Тримаймо стрій! 🇺🇦 Разом до перемоги! |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.
Останні новини:
11:01 12.04.2026
10:59 12.04.2026
10:56 12.04.2026
10:51 12.04.2026
10:47 12.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.129 |