ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ОК «Південь»: українська ППО збила 3 ракети Х-59, якими росіяни атакували портову інфраструктуру Очакова та Чорноморська
18:52 / 05.07.2022

ОДЕСА, 05 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров повідомив про обстановку в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування ЗСУ «Південь».

У повідомленні ОК «Південь» сказано:

Поточна оперативна обстановка на півдні України: станом на 14.00 05.07.2022

https://youtu.be/UcteNndQpBg

🔱 В нашій операційній зоні продовжується ведення бойових дій на лінії зіткнення, ворог облаштовує рубежі оборони, підтягує резерви.

🔱 Вночі в районі Лозового, на Херсонщині, відбито контратаку посиленого взводу противника. Їх відчайдушна спроба успіху не мала. Втративши БТР-82, 2 вбитими і 5 пораненими, ворог ретирувався.

🔱 Тим часом, парою наших гелікоптерів нанесено авіаційний удар по скупченню противника північно-західніше Правдиного.

🔱 Ворог продовжує обстріли територіальних громад вздовж лінії зіткненя та тилових районів наших сил.

💥 Нічний ракетний удар «Калібром» по Покрову, Нікопольського району прийшовся по житловому будинку, куди ракета впала, але не розірвалася. Людських втрат немає. Підрозділами ДСНС ракету з будинку вилучено і утилізовано.

💥 По Миколаївщині вкотре здійснено масований обстріл. Є влучання у об'єкти військової та цивільної інфраструктури, виниклі пожежі, але рятувальні служби оперативно впоралися. В селі Лимани — влучання ворожого снаряду біля школи: будівля зазнала пошкоджень від ударної хвилі.

💥 В Баштанці уражено будівлю адміністрації селища, сирзавод, сільськогосподарські площі за межами населеного пункту. Постраждалих нема.

💥 З використанням авіації опівдні ворог атакував ракетами Х-59 портову інфраструктуру Очакова та Чорноморська. Влучна робота сил протиповітряної оборони ліквідувала всі 3 ракети над морем.

💥 Результатом роботи ракетно-артилерійських підрозділів стало знищення складу паливно-мастильних матеріалів ворога на Херсонщині.

🔱 Корабельне угруповання ворожих сил в Чорному морі у складі 4 надводних та 2 підводних ракетоносіїв продовжує блокування судноплавства і погрожує застосуванням 40 крилатих ракет. 📰 Водночас зусилля ворожої пропаганди спрямовані на поширення інформації, що всі бази відпочинку, готелі і дитячі оздоровчі комплекси на чорноморському узбережжі заповнені бойовиками- нацистами.

🔱 Ворог вкотре готує собі виправдання на випадок влучання у соціальну інфраструктуру.

‼️ Пам’ятайте і зважайте на небезпеку, що сьогодні несе узбережжя всього південного регіону. Не нехтуйте правилами дій при повітряних тривогах, попередженнями та заборонами, які в першу чергу спрямовані на збереження ваших життів.

⚠️ Будьте пильними і свідомими, довіряйте силам оборони та достовірним джерелам інформації.

🇺🇦 Разом переможемо! Все буде Україна!


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
15:10 21.12.2025
14:09 21.12.2025
13:34 21.12.2025
12:32 21.12.2025
12:20 21.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.128