![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОК «Південь»: обстановка в нашій зоні відповідальності залишається складною, але під контролем сил оборони
14:52 / 24.08.2022
ОДЕСА, 24 СЕРПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров повідомив про обстановку в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування ЗСУ «Південь». У повідомленні ОК «Південь» сказано: Поточна оперативна обстановка на півдні України: станом на 12:00 24.08.2022 🇺🇦Вітаю з Днем Незалежності України! В боротьбі за волю і свободу ми стаємо міцнішими і мудрішими. 🔸Обстановка в нашій зоні відповідальності залишається складною, але під контролем сил оборони. 🔹Ворог продовжує ведення бойових дій по займаному рубежу оборони, переважно застосовуючи тактику дистанційної дії. 🔸Протягом ночі тричі гелікоптерними парами атаковано наші позиції вздовж лінії зіткнення. А по населених пунктах ворог вдарив ракетами. Реактивні снаряди «Смерчів» застосовано в напрямку Олександрівки та Кривого Рогу. Влучання по відкритих поверхнях без людських втрат. 🔹Березнегувате обстріляно з зенітно-ракетних систем С-300. Пошкоджено будівлі навчальних закладів, лісогосподарства. Постраждалих нема. 🔸Внаслідок влучання ракети по Новому Бугу, пошкоджено 25 будинків, поранено 7 цивільних осіб, серед яких 2 дитини. Інформація уточнюється. 🔹Важкою ствольною артилерією та реактивними системами залпового вогню «Град» обстріляно Нікопольський район. Зокрема в Марганці пошкоджено чотири приватні будинки, двом постраждалим на місці надано медичну допомогу. 🔸За результатами виконання вогневих завдань нашими ракетно-артилерійськими підрозділами знищено 10 рашистів та 120-ти мм міномет. Інші втрати дорозвідуються 🔹В Чорному морі, за мисом Тарханкут вздовж кримського узбережжя, укриваючись від імовірного ураження силами оборони України, маневрує загальне угруповання у 10 кораблів та катерів. З них 4️ носії ракет типу «Калібр», в тому числі 1️ – підводний, з майже трьома десятками ракет напоготові. ‼️Усвідомлюючи загрози і підступність ворога, будьте пильними й зібраними. Не давайте ворогу шансів зламати вашу волю і віру в Перемогу. За сигналами тривоги дійте впевнено і оперативно, інформацію перевіряйте ретельно і довіряйте тільки офіційним джерелам. 💛💙 Україна — незалежна й вільна, переможе і розквітне! |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:40 23.07.2026
17:24 23.07.2026
16:57 23.07.2026
16:19 23.07.2026
16:14 23.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |